7.1 C
Świecie
środa 21 lutego 2024
Strona głównaLudzie50 lat temu ślubowali sobie miłość i wierność. Złote Gody w Koronowie

50 lat temu ślubowali sobie miłość i wierność. Złote Gody w Koronowie

22 kwietnia w Urzędzie Stanu Cywilnego w Koronowie przy dźwiękach marsza Mendelssohna wręczono medale Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadane przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę

Burmistrz Koronowa Patryk Mikołajewski wręczył medale małżonkom, którzy obchodzili 50 lecie pożycia małżeńskiego: Zuzannie i Benedyktowi Najtkowskim, Bożenie i Bolesławowi Ginter, Ewie i Jerzemu Repka, Zofii i Edwardowi Kaczmarek, Irenie i Kazimierzowi Anioł, Mariannie i Stanisławowi Sawickim, Barbarze i Edmundowi Karwasz.

Jest to- wśród polskich odznaczeń- medal szczególny. Otrzymują go bowiem dwoje ludzi, których wspólne, rodzinne życie jest powodem do dumy i radości dla najbliższych, a także wzorem i przykładem godności, lojalności i wierności jako wartości fundamentalnych” w liście gratulacyjnym do jubilatów napisał Prezydent RP.

Burmistrz Koronowa i kierownik USC Anita Porożyńska przekazali jubilatom życzenia długich i pogodnych lat życia w jak najlepszym zdrowiu i zadowoleniu oraz doczekania następnych pięknych jubileuszy.

Informacja, zdjęcie: Urząd Stanu Cywilnego w Koronowie

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Najlepsze komentarze

Na topie